Πωλήσεις κατοικιών

20 αγγελίες

Δυάρι δίπλα στην Αρχαία αγορά

€ 215.000 70 τ.μ.

  • 3.071 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ένα εξαιρετικά προσεγμένο και φωτεινό διαμέρισμα 2 υπνοδωματίων, στον 2ο όροφο καλοδιατηρημένης οικοδομής με ασανσέρ, διατίθεται προς πώληση σε προνομιακή τοποθεσία διπλα στην αρχαία αγορά..
Το ακίνητ...

Κωδ. 19828277

Τοποθεσία στο χάρτη

Ανακαινισμένο 59τμ στο Κέντρο Θεσσαλονίκης

€ 160.000 59 τ.μ.

  • 2.712 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο διαμέρισμα 59 τ.μ. (καθαρά) σε 1ο υψηλό όροφο περιποιημένης οικοδομής με ασανσέρ, μόλις 300 μ. από το Μετρό Βενιζέλου και 20 μ. από την Εγνατία.
Οπίσθιο α...

Κωδ. 19494325

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτικό ακίνητο δίπλα στην Αχειροποίητο.

€ 195.000 72 τ.μ.

  • 2.708 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 72 τ.μ., σε πολύ προσεγμένη οικοδομή, σε κεντρικότατο σημείο, δίπλα στην οδό Αχειροποίητος και μόλις 250 μέτρα από στάση Μετρό.
Το ακίνητο διαθέτει ένα άνετο υπνοδωμά...

Κωδ. 19447702

Τοποθεσία στο χάρτη

Δυάρι μπροστά στο Τούρκικο Προξενείο.

€ 150.000 78 τ.μ.

  • 1.923 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Φωτεινό πλάγιο οπίσθιο διαμέρισμα 68 τ.μ. καθαρών, στον 5ο όροφο 6όροφης καλοδιατηρημένης οικοδομής του 1965 με ασανσέρ. Το ακίνητο διαθέτει φυσικό αέριο με καινούργιο λέβητα, τέντες νέας κατασκευής κ...

Κωδ. 19845106

Τοποθεσία στο χάρτη

Στούντιο δίπλα στο μετρό της Αγίας Σοφίας

€ 108.000 23 τ.μ.

  • 4.696 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο studio 23 τ.μ., στον 3 όροφο μιας 4οροφης οικοδομής με ασανσέρ, σε εξαιρετική τοποθεσία στο κέντρο της πόλης. Διαθέτει μικρό μπαλκόνι και ειναι πολύ φωτειν...

Κωδ. 19034486

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτικό στούντιο στο κεντρο της Θεσσαλονίκης

€ 105.000 31 τ.μ.

  • 3.387 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο studio 28 τ.μ. (καθαρά), στον 1ο υψηλό όροφο περιποιημένης οικοδομής με ασανσέρ, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Το ακίνητο βρίσκεται σε εξαιρετικό σημείο, μόλις 300 μέτρα α...

Κωδ. 19494115

Τοποθεσία στο χάρτη

Γκαρσονιέρα στην Πλ. Αντιγονιδών

€ 119.000 38 τ.μ.

  • 3.132 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένη και επιπλωμένη γκαρσονιέρα 38 τ.μ, με φυσικό αέριο, στον 4ο όροφο προσεγμένης οικοδομής με ανακαινισμένη είσοδο και ασανσέρ. Το διαμέρισμα είναι φωτεινό, επιπλωμένο και μ...

Κωδ. 19094252

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτική γκαρσονιέρα.

€ 113.000 30 τ.μ.

  • 3.767 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται εξαιρετική γκαρσονιέρα 30 τ.μ. στην οδό Πτολεμαίων, σε ιδιαίτερα προνομιακή τοποθεσία. Το ακίνητο βρίσκεται σε 1ο ψηλό όροφο (σαν 2ος), σε καλοδιατηρημένη οικοδομή με ασανσέρ, προσφέροντας άν...

Κωδ. 19682561

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτικό ακίνητο 121τμ

€ 238.000 121 τ.μ.

  • 1.967 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα 95 τ.μ. σε προνομιακή τοποθεσία, σε ήσυχο δρόμο, μόλις λίγα βήματα από τη Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης. Το ακίνητο βρίσκεται σε απόσταση περίπου 500 μέτρων από τον Λευκό Π...

Κωδ. 19716219

Τοποθεσία στο χάρτη

Τριάρι στις 40 εκκλησιές με θέση παρκινγκ.

€ 290.000 90 τ.μ.

  • 3.222 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται εξαιρετικό διαμέρισμα 90τμ στις 40 Εκκλησιές, στον 2ο όροφο προσεγμένης οικοδομής με ασανσέρ, συνοδευόμενο από θέση στάθμευσης. Το ακίνητο είναι πλήρως ανακαινισμένο με υλικά υψηλής ποιότητας...

Κωδ. 19552405

Τοποθεσία στο χάρτη