Όλα τα Ακίνητά μας

24 αγγελίες

Δυάρι δίπλα στην Αρχαία αγορά

€ 215.000 70 τ.μ.

  • 3.071 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ένα εξαιρετικά προσεγμένο και φωτεινό διαμέρισμα 2 υπνοδωματίων, στον 2ο όροφο καλοδιατηρημένης οικοδομής με ασανσέρ, διατίθεται προς πώληση σε προνομιακή τοποθεσία διπλα στην αρχαία αγορά..
Το ακίνητ...

Κωδ. 19828277

Τοποθεσία στο χάρτη

Ανακαινισμένο 59τμ στο Κέντρο Θεσσαλονίκης

€ 160.000 59 τ.μ.

  • 2.712 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο διαμέρισμα 59 τ.μ. (καθαρά) σε 1ο υψηλό όροφο περιποιημένης οικοδομής με ασανσέρ, μόλις 300 μ. από το Μετρό Βενιζέλου και 20 μ. από την Εγνατία.
Οπίσθιο α...

Κωδ. 19494325

Τοποθεσία στο χάρτη

Ευρύχωρο διαμέρισμα πίσω από το Κολλέγιο Δελασάλ

€ 750 100 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται ευρύχωρο και φωτεινό διαμέρισμα περίπου 100 τ.μ. στον 1ο όροφο, σε ήσυχη οικογενειακή οικοδομή πίσω από το Κολλέγιο Δελασάλ.
Το διαμέρισμα είναι διαμπερές, ιδιαίτερα φωτεινό και προσφέρει...

Κωδ. 19494063

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτικό ακίνητο δίπλα στην Αχειροποίητο.

€ 195.000 72 τ.μ.

  • 2.708 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Προς πώληση εξαιρετικό διαμέρισμα 72 τ.μ., σε πολύ προσεγμένη οικοδομή, σε κεντρικότατο σημείο, δίπλα στην οδό Αχειροποίητος και μόλις 250 μέτρα από στάση Μετρό.
Το ακίνητο διαθέτει ένα άνετο υπνοδωμά...

Κωδ. 19447702

Τοποθεσία στο χάρτη

Δυάρι μπροστά στο Τούρκικο Προξενείο.

€ 150.000 78 τ.μ.

  • 1.923 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Φωτεινό πλάγιο οπίσθιο διαμέρισμα 68 τ.μ. καθαρών, στον 5ο όροφο 6όροφης καλοδιατηρημένης οικοδομής του 1965 με ασανσέρ. Το ακίνητο διαθέτει φυσικό αέριο με καινούργιο λέβητα, τέντες νέας κατασκευής κ...

Κωδ. 19845106

Τοποθεσία στο χάρτη

Ευρύχωρο στούντιο στην Πτολεμαίων

€ 550 37 τ.μ.

  • 15 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται πλήρως ανακαινισμένο και φωτεινό μονόχωρο studio στην οδό Πτολεμαίων, σε εξαιρετικά κεντρικό σημείο, δίπλα στα πανεπιστήμια και με άμεση πρόσβαση σε μέσα μεταφοράς, καταστήματα και όλες τ...

Κωδ. 19894684

Τοποθεσία στο χάρτη

Γκαρσονιέρα με εκπληκτική θέα.

€ 630 37 τ.μ.

  • 17 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται εξαιρετική γκαρσονιέρα 37 τ.μ. στον 7ο όροφο ιδιαίτερα προσεγμένης 7όροφης οικοδομής με ασανσέρ, σε μοναδικό σημείο, δίπλα στην Πλατεία Αντιγονιδών.
Το διαμέρισμα είναι μπροστινό, λουσμέν...

Κωδ. 19479995

Τοποθεσία στο χάρτη

Γκαρσονιέρα διπλα στην πλατεία Αντιγονιδών

€ 600 43 τ.μ.

  • 14 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται εξαιρετική γκαρσονιέρα 43 τ.μ. στον 7ο όροφο ιδιαίτερα προσεγμένης 8όροφης οικοδομής με ασανσέρ, σε εξαιρετικό σημείο δίπλα στην Πλατεία Αντιγονιδών.
Το διαμέρισμα είναι οπίσθιο, προσφέρο...

Κωδ. 19480225

Τοποθεσία στο χάρτη

Στούντιο δίπλα στο μετρό της Αγίας Σοφίας

€ 108.000 23 τ.μ.

  • 4.696 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πλήρως ανακαινισμένο και επιπλωμένο studio 23 τ.μ., στον 3 όροφο μιας 4οροφης οικοδομής με ασανσέρ, σε εξαιρετική τοποθεσία στο κέντρο της πόλης. Διαθέτει μικρό μπαλκόνι και ειναι πολύ φωτειν...

Κωδ. 19034486

Τοποθεσία στο χάρτη

Κατάστημα προς πώληση Άνω Τούμπα (Τούμπα)

€ 35.000 69 τ.μ.

  • 507 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

Αποθήκη συνολικής επιφάνειας 69τ.μ., σε φωτεινή γωνιακή θέση, δίπλα σε κεντρικό σημείο της Λαμπράκη. Η είσοδος της αποθήκης διαθέτει 5 σκαλοπάτια, ενώ υπάρχει ανυψωτικό (ανελκυστήρας/αναβατόριο) για ...

Κωδ. 19267193

Τοποθεσία στο χάρτη